EUROPEAN ACADEMY OF LEADERSHIP COACHING (ЕАLC)

Зимові теплі супервізії з Іриною Джадж

«Посилення ідентичності коуча»

Основні цілі — підвищення якості, ефективності та продуктивності роботи коучів у професійних та особистих контекстах в середовищі підтримки та рефлексії.
Старт: 21 грудня 2022.
9+ годин пропрацьовування своєї ідентичності коуча/ 6 практичних супервізій в ZOOM форматі.

Супервізор: Ірина Джадж, РСС ICF, Сертифікований супервізор для коучів, спеціаліст з рефлексивної практики з США.

Ірина Джадж – Амбасадор міжнародної асоціації коучингової супервізії у СНД, країнах Балтії та Швеції. Засновник Міжнародної Школи Супервізії та рефлексивної практики для коучів та лідерів. Автор курсів та керівник міжнародних програм з навчання супервізії та рефлексивної практики. Партнер британської школи супервізії Crucial Difference.

Співорганізатор міжнародного тижня супервізії та рефлексивної практики та міжнародної конференції «Навчаючись у глобальній спільноті».

Ірина натхненна усвідомленням, що професія та особистість нерозривно пов’язані між собою.

Супервізійний підхід:

Діяльність супервізора Ірини Джардж полягає в тому, щоб донести до коучів, лідерів, які роблять свій внесок у розвиток людини, що силу творення навчальних підходів, таких як супервізія та рефлексивна практика. Нинішня практика Ірини заснована на власному управлінському досвіді, взаємодії з корпоративними клієнтами, коучингової підготовки, спеціалізації супервізора та рефлексивної практики, інтересу до розвитку внутрішніх ресурсів людини, на досвіді розкриття власного потенціалу, експериментальних досліджень у галузі рефлексивних діалогів, любові до подорожей, природи та мистецтва.

Ірина поєднує у своєму підході різні техніки та моделі з психології, бізнесу, філософії, системних розстановок, регенеративного підходу, а також безліч креативних практик та інструментів.

Ірина вірить у те, що успішна практика неможлива без персонального професійного розвитку, тому вона постійно проходить навчальні програми та особисту супервізію (обсяг годин особистого розвитку більше 150 годин за 2022 р.). Кількість годин супервізій майже 1000, кількість годин роботи в якості коуча- більше 2000 годин.

⏰ Розклад супервізій:  

21 грудня, 18:00-19:30 Київ (середа)

11 cічня 18.00 -19:30 (середа)
25 січня 18.00-19:30 (середа)
7  лютого 18.00-19:30 (вівторок)
21 лютого 18.00-19:30 (вівторок)
7 березня 18:00-19:30 (вівторок)

 
🔥 Умови участі в 6 супервізіях (кожна супервізія триває по 1,5 годин) – 160 $ за умови ранньої реєстрації до 1 грудня / 190 $ (після 1 грудня).
 
В групі всього 10 учасників.
 
Під час повторного підтвердження статусу АСС/ PCC ICF через 3 роки наші супервізії зараховуються як години CCEU ICF з розвитку компетенцій.

Спеціалістам, що проживають в Росії та Біларусі, послуги не надаються.

Заповніть форму онлайн-реєстрації та сплатіть Вашу участь на сайті через кнопку “Оплатить”

Контакти для орг.питань (тел./вайбер/телеграм/вотсап): +38 095-283-17-13

З вірою в развиток потенціалу кожного, Клуб Эфективних Коучів Youcoach .

Регистрация на групу супервізії 2022
Клуба Коучей Youcoach

  Нажимая кнопку "Зарегистрироваться", вы автоматически соглашаетесь с обработкой своих персональных данных в соответствии с условиями Политики конфиденциальности
  Оплатить 130 USD

  Контакты:

  Телефоны: +38095-283-17-13, +38097-505-25-24,

  Еmail: yana@youcoach.com.ua , st@youcoach.com.ua

  Адрес офиса: Киев, бульв. Кольцова, 14а.

  Х

   Форма реєстрації
   Пакет PROFI

   Платник

   Натискаючи кнопку "Зареєструватися", ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності
   Х

    Форма реєстрації
    Пакет OPTIMA

    Платник

    Натискаючи кнопку "Зареєструватися", ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності
    Х

     Форма реєстрації
     Пакет PREMIUM

     Платник

     Натискаючи кнопку "Зареєструватися", ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності