EUROPEAN ACADEMY OF LEADERSHIP COACHING (ЕАLC)

Коучинг як каталізатор відродження бізнесу у нових реаліях:

генеративні зміни, стійкість, центрування, моделювання успіху.
Програма Клубу Коучої Youcoach 2-й квартал 2022. У програмі виступлять 12 Майстрів світового коучингу (МСС ICF – найвищий рівень сертифікації в коучінгу), психотерапії, НЛП. Старт програми 26 квітня.
12 світових майстрів коучингу/18 годин обміну досвідом/синхронний переклад у ZOOM.

У ці часи підвищеної тривожності, нашим покликанням є коучинг, мотивація та надання можливостей тим, хто потребує нашої допомоги. Але ми не можемо просто попросити людей думати інакше і сподіватися, що вони так і зроблять. В історії, що їх лякає – є правда, але є й продовження історії, де можна побачити інший фокус, який є кориснішим, ніж концентрація уваги на найгірших сценаріях.

Бачення надихає і надію і готовність діяти.

 • Як створювати зміни, а чи не реагувати на них?
 • Як повернути себе у стан ефективної бізнес-одиниці?
 • Як прожити травми, кризи, втрати та допомогти оточуючим?
 • Як використати коучинг у світі, який захлеснув хаос війни?
 • Як працювати з сильними емоціями та відкривати у шляху майбутнє клієнта?
 • Як коучити людей, які спустилися через кризу на бежево-червоний рівень?
 • Спіральна динаміка сьогодні. Як можна змоделювати чинники успіху у скрутні часи?
 • Як коучу вийти на Європейський та світовий ринок і які особливості менталітету клієнтів різних країн слід враховувати при роботі з ними?

26 квітня, 19.00-22.00
Марша Рейнольдс, доктор психологічних наук, МСЦ коуч, має 40 років міжнародного досвіду у розвитку ефективних лідерів у всьому світі. Спікер на конференціях у 43 країнах світу. Була 5-м президентом Міжнародної Федерації Коучінга (ICF) і вона також є однією з 20 коучів, що входять до Коло Пошани ICF.
Тема вебінару: Як коучити людей, щоб побачити можливості за сповиванням страху.
На цьому вебінарі учасники отримають ефективні тактики ведення некомфортних розмов та створення безпечного для співрозмовника середовища, де він зможе розповісти про свої страхи, після чого коуч зможе провести роботу так, щоб змінити бачення клієнтів та переписати їхні історії. Щоб впоратися з цим завданням, коуч має бути готовим зіткнутися і працювати не лише із сильними емоціями клієнта, а й зі своїми власними. Учасники також отримають нові коучингові навички і знання того, як залишатися спокійним, терпимим і співчутливим незалежно від того, якою буде розмова.
На вебінарі ви дізнаєтесь:
1. Використання рефлективних технік та сильних питань для усунення фокусу уваги з існуючих проблем на відкриття шляхів у майбутнє.
2. Три кроки ментальної підготовки для посилення присутності та більш ефективного коучингу, навіть при появі дуже сильних емоцій.
3. Вміння відокремити симпатію від співчуття та практичні методи коучингу за допомогою не залученого співчуття.

Стівен Гілліген, Всесвітньо відомий психотерапевт, Доктор психології Стенфордського університету, один із найкращих учнів легендарного Мілтона Еріксона, чиї п’ять принципів лягли в основу світового коучингу. Автор кількох книг та наукових праць, творець Генеративного трансу та Creative Mind коучингу. Засновник спільно з Робертом Ділтсом Міжнародної Асоціації Генеративних Змін та Генеративного коучингу, співавтор разом із Р. Ділтсом тренінгу та книги-бестселера “Подорож Героя”.
Тема вебінару: Генеративне відновлення після травми?

10 травня, 19.00-22.00

Лаурон Байс, (MCC, CMP, IMC) ПАР. Coach Whisperer. Допомагаю коучам трансформувати свій коучинг, досвід своїх клієнтів та свій коучинговий бізнес.

Тема вебінару: 5 уроків про те, як будувати коучинговий бізнес за умов кризи.

Стефан Лайт, МСС ICF (Великобританія)Leadership Expert, Executive Coach & Team CEO PeopleActiv LTD, Certified Professional Co-Active Coach (CPCC – CTI), Організація та Relationship Systems Team Coach (ORSC – CRR Global)

Тема вебінару: Як створювати зміни, а не реагувати на них?

24 травня, 19.00-22.00

Джанет М. Харві, автор бестселерів відзначеної нагородами книги Invite Change – Lessons from 2020, The Year of No Return, є генеральним директором інвайтCHANGE, коучингової організації, яка формує світ, в якому люди люблять справу свого життя. Джанет навчала та тренувала керівників компаній зі списку Fortune 500 на 6 континентах понад 25 років.

Тема вебінару: Як коуч може допомогти клієнту пережити стадію оплакування та почати жити та розвивати бізнес далі?
Ми поговоримо про те, що є «порогове мислення» і як допомогти клієнту вийти за межі його паралізуючого досвіду та задіяти потужні творчі здібності, якими володіє кожна людина?

Роберт Ділтс, один із розробників нейролінгвістичного програмування – НЛП, тренер, автор безлічі технік і моделей НЛП. Учень Джона Гріндера та Річарда Бендлера, разом з ними та Грегорі Бейтсоном вивчав та моделював геніального Мілтона Еріксона. Автор бестселерів: «Фокуси Мова», «Моделювання за допомогою НЛП» та ін.

Тема вебінару: Моделювання фактора успіху у важкі часи. Лідерство, генеративні зміни та стійкість.
Лідерство полягає в забезпеченні того, щоб люди (включаючи вас самих) були готові найкраще, долайте труднощі, долайте перешкоди і досягайте важливих цілей. На вебінарі ви дізнаєтеся, як принципи та процеси моделювання факторів успіху можуть виявити «відмінності, які мають значення» в управлінні переходом через важкі часи, які ми переживаємо сьогодні та побудувати шлях до майбутнього.

7 червня, 19.00-22.00

Еволюція коучингу та ролі коуча у світі, який захлеснула війна.

Доктор Луї Гардінер, Великобританія, MBA, FRSA, акредитований майстер-коуч та супервізор, консультант зі змін, фасилітатор/тренер, який вже понад 25 років пристрасно захоплений розкриттям людського потенціалу.

Тема вебінару: Реакція у непередбачуваному світі: використання самоцентрування.
Що ми можемо зробити, щоб підтримати себе та інших, коли все, що ми думали, ми знали, все, що ми знали, як робити… розпадається навколо нас? Цей вебінар допоможе вам почати помічати, що відбувається з вами, і по-іншому розуміти себе та інших серед усього того, що відбувається між вами та навколо вас. Я допоможу вам отримати доступ до простих способів налаштуватись на те, що ви помічаєте, що з практикою відкриє вам можливість реагувати по-іншому…

21 червня, 19.00-22.00

Маріанна Лід, МСС ICF, перший Американський російськомовний асесор (оцінювач кваліфікації) ICF, Нью-Йорк, США. Засновник/директор Goal Imagery® Institute/International School of Coaching Mastery™. Має 20-річний стаж у коучингу. Її коло клієнтів включає великі корпорації Ernst & Young, American Airlines та ін.

Тема вебінару: Крос культурний коучинг. Які особливості менталітету клієнтів різних країн слід враховувати під час роботи з ними?

Надя Жексембаєва, Засновник Академії Перезборки (Reinvention Academy), професор, бізнес-консультант, TED-спікер, автор книг (США)

Лікаря Надю Жексембаєву по праву називають гуру в галузі перескладання та управління змінами. Вона не тільки є автором, спікером та викладачем, а й володіє власним бізнесом, розуміючи складності виживання не з чуток. Автор трьох книг та співавтор п’яти видань про бізнес, стратегію та сталий розвиток, ін.

Тема вебінару: Спіральна динаміка сьогодні. Як коучити людей, які через війну спустилися на бежево-червоний рівень?

5 липня, 19.00-22.00
Леонід Кроль, експерт психології особистості в бізнесі. Тренер. Коуч. Бізнес-консультант. Засновник та власник кількох успішних компаній. 30 років практики ведення тренінгів, коучингу та консультування. Родом із Донецька, живе в Італії.
Автор 21 книги, у тому числі “Екшн-коучинг. Метод Леоніда Кроля”, “Знайти себе”, “Енергія – нова валюта”, “Емоційний інтелект лідера”, “Переговори з драконами”, “Чоловіку 40: коучинг ілюзій”, ” Як працює емпатія. Відчувай та перемагай”.
Керуючий партнер проекту Incantico (Італія, Умбрія)
К.М.Н., професор МП Вищої школи економіки.
Засновник Інституту групової та сімейної психології та психотерапії.

Коучинг-екшн. Демо-сесія з двома клієнтами з бізнес-запиту з аналізом авторської методики.

5 рекомендацій, як коучу вийти на європейський ринок коучингових послуг.

Програма складається з 6 вебінарів по 3 години (18 годин), які проходять у вівторок двічі на місяць (з 26 квітня до 5 липня включно).

Условия участия:

Умови участі:

Вартість 3-х місячної програми – 160 $ ​​(з доступом до перегляду всіх відео вебінарів півроку, закритої месенджер групи учасників).

Фахівцям, які проживають у Росії та Білорусі, послуги не надаються.

Важливо! 30% коштів піде на допомогу постраждалим України від російської військової агресії.

Для колег з України надається 60% знижка на участь!

30% квота на безкоштовну участь для українських коучів з тимчасово окупованих територій та місць, що постраждали від війни. Заявка на отримання квоти тут

Заповніть форму онлайн-реєстрації та сплатіть Вашу участь через PayPal або на реквізити картки, які ми надішлемо після вашої реєстрації!

Контакти для орг.питань (тел./вайбер/телеграм/вотсап): +38 095-283-17-13

З вірою у перемогу свободи та справедливості, та розвиток потенціалу кожного, Ваш Клуб Ефективних Коучи Youcoach.

Реєстрація на 2 квартал 2022
Клубу Коучей Youcoach

  Натискаючи кнопку "Зареєструватися", ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності
  Сплатити 130 USD

  Контакти:

  Телефони: +38095-283-17-13, +38097-505-25-24,

  Еmail: yana@youcoach.com.ua , st@youcoach.com.ua

  Адреса офісу: Київ, бульв. Кольцова, 14а.

  Х

   Форма реєстрації
   Пакет PROFI

   Платник

   Натискаючи кнопку "Зареєструватися", ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності
   Х

    Форма реєстрації
    Пакет OPTIMA

    Платник

    Натискаючи кнопку "Зареєструватися", ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності
    Х

     Форма реєстрації
     Пакет PREMIUM

     Платник

     Натискаючи кнопку "Зареєструватися", ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до умов Політики конфіденційності